Beauty > Maska për fytyrë dhe flokë

Maske per zbokthin

Ky artikull mundësohet nga Maska për Fytyrë & Flokë.

Shikoni fotot e tjera!    v      

Per te eleminuar zbokthin nga floket na nevojitet nje maske praktike ne kushtet e shtepise.

Perbersit per kete maske jane:
1 dardhe
1 filxhan uje
1 filxhan uthull molle

Dardhen grijeni ne mikser, shtojini uthullen edhe ujin. Aplikojeni ne rrenje te flokut edhe ne gjysme te gjatesise. Mbajeni per 2-3 min dhe lajeni si zakonisht! Kjo maske behet 1 here ne 2 jave!

Artikuj të ngjashëm

.