Beauty > Maska për fytyrë dhe flokë

Maske per floke me yndyre!

Ky artikull mundësohet nga Maska për Fytyrë & Flokë.

Shikoni fotot e tjera!    v      

Floket me yndyre jane shume te bezdishem edhe shpesh na detyrojne ti lajme cdo dite. Por larja e tyre cdo dite nuk eshte dicka e mire, ndaj po ju prezantoj nje maske shume praktike per te larguar yndyren.

Perbersit:
5 luge caji kos
1 luge caji sode
1 luge caji limon.

Perziejini mire te gjithe perbersit dhe vendosini ne rrenje. Lereni per 30 minuta. Nqs e keni shume te yndyrshme bejeni 1 here ne jave nqs jo 1 here ne dy jave.

Artikuj të ngjashëm

.