Anabel > Showbiz dhe TV

VIP-at shqiptarë në mbrëmje mature:Fotot e rralla tregojnë si ishin veshur

Ilva Tare në mbrëmjen e maturës së shkollës së mesme “Asim Vokshi” kur ishte vetëm 18 vjeç

Era Istrefi festoi maturën në maj të 2012-ës, dhe më pas i hyri seriozisht muzikës

Kida e festoi mbylljen e gjimnazit vjet, me këtë fustan plot shkëlqim

Nora Istrefi le të themi se nuk dallohet edhe aq mirë në foton e vetme të publikuar nga mbrëmja e saj e maturës

Armina Mevlani ndau para pak ditësh këtë foto nga mbrëmja e saj e maturës

Erik Lloshi ka vetëm këtë foto nga matura. “Është e vetmja që ka mbetur.”, thotë ai për “Botasot”

Edhe Xhesika Polo e festoi maturën vitin që shkoi, në korrik

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, paska qenë djali më serioz në mbrëmjen e maturës

Artikuj të ngjashëm

.