Anabel > Showbiz dhe TV

Olta Gixhari na përfaqëson të gjithave me këtë koment për djalin e Xhemit

Duke qenë vetë një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, nuk është ekzaktësisht suprizë fakti që Xhemi Shehu ka dy djem si yje. Dy fëmijët e moderatores së njohur shqiptare bëhen shpesh burime komentesh të pafundme nga ndjekësit e mamasë së tyre në rrjetet siociale, por ai i Olta Gixharit, duket se vërtet përmbledh më së miri atë që të gjithë mendojmë.

 

Me 🌻 tim #tijenjeluledielli

A post shared by SunWellnessCenter (@xhemi.shehu) on

Në foton e re të Xhemit me djalin e saj të parë të quajtur Martin, aktorja shkruan: “Ishallah bëj një gocë, vetëm kaq po të them!” Gixhari në këtë mënyrë ka lënë të kuptohet se dëshiron të bëjë një vajzë vetëm e vetëm që ta martojë në të ardhmen me djalin bukurosh të Xhemit. Por le të themi që radha për këtë punë është disi e gjatë.

Artikuj të ngjashëm

.