Shëndeti > Dieta

10 ushqimet që duhet të konsumoni në darkë, nëse nuk doni të shtoni në peshë

Avokado

Ullinj të gjelbër

Mollë ose dardhë

Sallatë me fruta të thata

Pilaf ose makarona (50-60 gr)

Një vezë të zier

Jeshillëqe dhe fara

Një patate e zier

Erëza relaksuese në formë çaji (borzilok, timo, majdanoz)

Burimi: Corriere.it

Artikuj të ngjashëm

.