Beauty > Vip Vanity

S’keni për t’u besuar syve kur të shihni ndryshimin e moderatores shqiptare

Kjo vajzë ka guxim!

Nëse ka diçka që e identifikon Klea Hutën, janë padyshim flokët e gjatë të zinj. Epo, këto kohë bëhuni gati të mos e njihni moderatoren e televizionit “Klan”, pasi siç bëri të ditur vetë ajo, nëpërmjet një postimi në Instagram, i ka prerë flokët. Dhe me prerje, nuk e kemi fjalën për majat e djegura, por një prerje drastike, fare të shkurtër.

“U mërzita me flokë të gjatë përherë.”-shkroi moderatorja (edhe këngëtare tashmë) mbi foton ku shihet në një sallon bukurie, teksa pret flokët. Bukuroshja e ekranit ende nuk ka postuar asnjë foto të mirëfilltë, por një gjë është e sigurt: ndryshimi do të jetë goxhaaa i madh!

Artikuj të ngjashëm

.