Beauty > Vip Vanity

Rihanna ndryshon drastikisht: Nuk keni për ta njohur me këtë pamje!

Shndërrohet në bjonde.

Të gjithë ëndërrojnë për Krishtlindje të bardha ndërsa Rihanna duke se i ka ëndërruar platin. Ylli i muzikës ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke u shndërruar në bjonde platin dhe duket se që tani po bën më shumë qejf.

 

Blessed&Thankful #4evaaevaaa

A photo posted by @mdollas11 on

Bukuroshja ka prerë flokët e gjatë të zinj për një model shag (lexo këtu) platin. Imazhet e look-ut të ri të RiRi-t u publikuan në Instagram nga mikeshat e saj.

Megjithatë, këngëtarja mban në kokë një kapuç, gjë që nuk lejon shikimin e plotë të modelit dhe që për më tepër, ka shtuar dyshimet se mund të behet fjalë për një paruke. Të jetë e vërtetë? Epo kujt i intereson, ajo gjithësesi duket një mrekulli.

Burimi: Glamour

Artikuj të ngjashëm

.