Beauty > Vip Vanity

Selena Gomez sapo ndryshoi look-un dhe ne duam të bëjmë të njëtën gjë

2016-a ka qenë një vit goxha i ngarkuar për Selena Gomez-in. Teksa është rikthyer fuqishëm në skenën muzikore pas rehabilitimit, këngëtarja e famshme tashmë ka ndryshuar edhe look-un. Tekstshkruesja e saj ka postuar një foto të 24-vjeçares me një model flokësh lob (bob i gjatë).

 

Music and love.

A photo posted by justin tranter (@tranterjustin) on

Mirëpo, Gomez u shfaq me një model të ngjashëm edhe disa muaj më parë, ndaj tashmë thjesht mund të ketë hequr zgjatimet e flokëve, për t’iu rikthyer kështu look-ut natyral. Çfarëdo qoftë, ylli i “Good for you” duket super cool dhe po na frymëzon për një takim tjetër tek parukierja, fiks në kohë për festat e fundvitit.

Burimi: Glamour

Artikuj të ngjashëm

.