Beauty > Vip Vanity

Gigi Hadid brune është diçka që nuk e prisnim!

Modelja ndryshon look.

Vetëm pak ditë më parë, Bella Hadid çmendi Twitter-in me look-un e saj prej bjondeje në revistën „Paper“ (shiko ketu). Mesa duket motrat Hadid kanë vendosur të ndryshojnë rolet, sepse Gigi Hadid i errësoi flokët dhe tani është më brune se ç’e kemi parë ndonjëherë.

Modelja u fotografua dje në Manhattan me look-un e saj të ri,  e veshur sportive dhe një palë syze.

Megjithatë, Gigi ka zgjedhur një ngjyrë të mesme, që në gjuhën e parukierëve hyn tek bjondet natyrale, duke mos dalë jashtë ngjyrës së saj natyrale, që i përshtatet shumë me lëkurën dhe tiparet.

 

Gigi arriving back at her apartment in NYC today #gigihadid

A photo posted by H A D I D . V O G U E (@hadid.vogue) on

Artikuj të ngjashëm

.