Dashuri dhe seks > Historia Ime

6 gjërat e çmendura që vetëm një femër me perioda mund t’i bëjë

Letrat e ardhura nga fansat e Anabel.

Letra 1 

O cfare teme e pikerisht sot , eshte hera e pare qe shkruaj dhe besoj se e fundit , por marr shkas nga dita e sotme 

U zgjova ne mengjes dita e pare , te iki ne shkolle apo jo ?! Vajta oren e dyte ne gjendjen time me te keqe ( atlete , kostum sportiv, uje dhe sapun dhe nderkohe po i lutesha zotit mos te me dal njeri perpara ...

Ne shkolle shkova por leksione s'bera se u semura keq , mire qe s'po ndihesha fare mire po asnjeri s'po e vriste trurin per mua Dhe ato dreq shoqesh qe kam , kaq dua une si shenj e gaforres qe jam dhe ika u zhduka , fika celularin dhe cdo gje tjeter dhe shkova ne bregdet duke qen se e kam detin afer.

U qetsova per momentin dhe pse kjo gjendja qe shkaktohet nga periodat vazhdonte . Ndeza celularin mendoja se do gjejaaa sms plot e thirrje te humbura , porrr joooo  Hy ne instagram shoh qe kishin dal per kafe pa muaaa  Dhe nuk ishin shqetesuar fare , kaq dua une dhe sic isha vajta ne stervitje aty u zura me te gjithe dhe nervat i hengri te gjitha xhami i dritares dhe ca karrige . Vajta sa mos ta lija veten po kot vajta .

Erdha shpi , rruges u zura dhe me motren se normalisht qe do zihesha se kishte ardh nga Italia dhe s'me kishte sjell asgje  Sa vi ne shtepi , mami thot shko ndrrohu mos rri me kto rroba shih si je , dhe sic isha ashtu thash me mire te iki fare , mora kufjet dhe karikusin e theksoj karikusin dhe shkova ne tarrace, mora e ju futa bllok gjithe shoqeve gjithkun ku i kisha e ku nuk i kisha , fshiva ca foto dhe vendosa ca muzike damarprerese 

Pastaj pas nja 2 oresh u kujtuan per mua se isha gjalle po s'ka gje me mire vone se kurre 

Ja ku jam tani gjoja po mbaj inate deri javen tjeter 

Pasojat e periodave 

Letra 2

Anabel esh hera pare qe shkruj dhe besoj e fundit jetoj ne angli, e merzitur siç isha nga periodat, me mer i dashuri dhe dalim jasht londre ne plazh. mer dhe motren e vet qe sa ka ardh nga shqipria, mu nervat kacurrel! ikem ne bregdet aty kishte lojra shume te bukra edhe i dashuri filloi ti thoj vetem motres se tij hypim ktu hypim aty, ufff mu nervat kacurrel me shume mua as qe me pyeti sikur s'isha aty.me dhan telefonin ti beja vidio e un si shtrig shkarkova ca programe e bllokova memorjen e tel.e si perfundim nuk i bera. nednj ca ai prap spo pyste, filloj pak shiu e me tha hec ikim mu nervat me keq. u ulem diku me henger krepa un vdisja nga nespsi por krenaria sme linte te haja! filloj me te tallme kto duke me ngacmu e un u acarova i ofendova keq fare e dy ore rrug vetem duke u zen dhe kur po vimin per shpi thash me vete do shoh nje here sa me duan. ne autostrad hapa deren e makines ndaloi makinem direkt e fillun me me mar me te mira se kujtuan se do hidhesha 😂 vazhdon akoma ahhahaha por isha nen e efektin e periodave..flm nese poston  Anonin plase.

Letra 3

Mirmbrema anabel dhe ju fansa...hajd lexoni cik kte "historin time" te fresket dhe ju pres sa me shum komente me sharje se e keni fiksim...para 1 jave me urdheruan ne der kto te uruarat perioda dhe si gjithmon do le nam sepse me zen me nerva kot pa lidhje.... isha me nje shoqe do dilnim per kafe kur rruges na ndalojn dy djem dhe na pyet njeri nga ata...Pershendetje dini gje ku ndodhet kryqi I kuq (shum I sjellshem dhe pa te keq) dhe I kthehet shoqja ime duke u munduar tja shpjegonte nderkoh qe un gjithmon I ndihmoj njerzit por ne kete rast i kthehem pse GPS te dukemi ne ty??? Dhe ai I shkreti: me fal cfar the? Dhe ja perseris un....mtha mua pse moj tkushton gje ty tkthesh nje pergjigje? Dhe un sic isha I kthehem po gjith nerva: Ore ti mos ndalo kot njerz ne rrug pa I njohur kush jan! (komplet pa lidhje un hahahah) dhe ky oiii oiiii konviktore kto dhe iken...I vete une nga pas dhe e godas me cant ne shpatull ky kthehet dhe thot ej goce normale je?? Dhe I thot ai shoku vet lere o vlla se I kan ardh ato esht me nerva dhe nderkoh mthot ajo shoqja me ze te lart uaa po ai ku e di qe ti je me perioda...nderkoh ata po qeshnin dhe un ngela nja 10 minuta duke I shar e ofenduar por qe ata skishin cbenin sepse sdo tregonin forcen me nje femer dhe u larguan ....por qe u kapa kot pa lidhje hahahah ne nje moment ne femrat dalim jasht kontrollit ne ato momente ....na falet apo jo...???

Letra 4

Anabel ,une gjithmone kur jam prane periodave se ku e gjej nje arsye dhe ndahem nga I dashuri...Ja atij ja nxjerri te gjitha nervat pastaj qetesohem pas 3 ditesh Kam 5 vjet qe e bej kete çdo muaj!

Letra 5

A moj Anabel kam histori me perioda, histori po histori. Me e bukura dhe qe me kenaq shpirtin eshte nje. I dashuri im ishte cik si k*rv, vdiste te fliste me goca tjera. Une e kuptoja stresohesha,merzitesha shkalloja fare. A mor bir thash do te nxjerr qumshtin e nenes me hakmarrje! Isha 3 dit para periodave, zemer jam shtatzen i thash e se di moj anabel po me rridhnin lotet e se dija ca po behet po me ndimoi Zoti vertet. U be ai te vriste veten, si ta mbanim femijen te dy ne shkolle pa pune familje fanatikesh. Problemi tjeter ishte se do venim te gjinekologu, po motra ktu eshte po studionte mjekesi e kisha menduar dhe kete pjese, ( nese je pak dit para ciklit ne Eko dukesh fiks si shtatzen. Kete e kisha mesuar nga nje mjeke. wink emoticon ) vejm te doktori, po me jan vonuar thash, dola ashtu si kisha planifikuar me Barre une hahahah. Ai as nuk flinte, as sdinte te fliste ishte ber tmerr dhe une qe shkrihem sot e e asaj dite me ate histori. Perfundimisht me erdhen ato, femija deshtoj se nuk u zhvillua i thashe. Zot me fal, po hakmarrje me te mire dhe me shkatrruse per te spo gjeja. Ju uroj nje nat te qet e te lumtur, me bet te ndjehem shume mire duke kujtu kete histori.  Anonim se behet gjaku deri ke gjuri.

Letra 6

Pershendetje anabel! Si shumica e femrave dhe une jam jashtzakonisht shume nevrike gjate periodave . Isha zen me te dashurin sepse ai nuk gjeti kohe te me takonte dhe ndejtem 2 dite pa fol .po ne gjendjen qe isha dhe nervat ne maksimum doja vetem te hakmerresha keshtu qe e ftova nga shpia ime dhe ai pranoi gjate darkes gjeta mundesine ti hidhja nje viagra ne lengun qe po pinte thjesht per ta nxehur situaten e shkuam ne shtrat e lash pak ne fillim dhe ne castin ' final' i thash jam me ato! .vetem ta dish sa jam kenaqur nga surrati i inatosur dhe i humbur qe beri ahhahaha  anonim please

Artikuj të ngjashëm

.