Home
 
 
 
Më shfaq një tjetër VIP
 
REKLAME
 
STATUSWALL
 
 
 
LAJMET E FUNDIT
E Enjtja e Eksperiencës: Një thikë pas shpine
Letrat e ardhura nga fansat e Anabel....
2014-10-31 13:14:00
Festa e Halloween dhe domethënia e saj
Festa e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fshesë, kungujve, maceve të zeza, errësirës dhe çdo gjëje të frikshme....
2014-10-31 11:56:00
Vaktet e Bleona Qeretit
Çfarë nënkupton këngëtarja me foton në Instagram? ...
2014-10-31 12:13:00
 
REKLAME
 
Dashi (21 Mars - 20 Prill)
 
Heshtje nga vajza ime 14-vjeçare
Pergjigjet Meri Dishnica, Psikologe
Jam nëna e një adoleshenteje! Vajza ime është 14 vjec, dikur kemi folur me shumë por tani ka heshtje totale, mendoj se ajo ka vendosur një mur...
 
REKLAME
No Flash
 
 
 
 
Final Cut: Hölgyeim és uraim (2012)
Edhe një tjetër film mbi dashurinë...
Lexo më shumë!
 
 
WATCH RIGHT NOW!
Dafina Zeqiri- Over You
Kënga më e re nga Dafina Zeqiri, e shkruar nga vetë ajo. Videoklipi është xhiruar në New York.
 
ANABEL SUGJERON
   
Clarisonic
Aparat për pastrimin e fytyrës.
 
 
 
 
 
REKLAME
 
 
 
 
 
 
E Enjtja e Eksperiencës: Një thikë pas shpine
Shiko listën e plotë të historive!
 
 
 
REKLAME
 
   
 
Si të jetosh e lumtur si dashnorja e një burri të martuar
Lexo
 
REKLAME
 
VESHJA E DITES
Brooklyn Blonde
Xhaketa: Helmut Lang, Fundi: Zara, Këpucët: Christian Louboutin, Çanta: Gucci,
Vizito blogun!
 
 
REKLAME
 
SONDAZH ANABEL
CIlin televizion shqiptar ndiqni më shumë?
Top Channel
TV Klan
Vizion Plus
Tjetër
 
 
 
 
 
Konkursi për Maleficent make-up
Mund të rikrijoni pamjen e Angelina Jolie në fimin Malefic
Lexo
 
 
 
Si të bëni kaçurrela me piastër
Mendoni se piastra shërben vetëm për të drejtuar flokët
Lexo
 
 
 
Kujdesi për çdo lloj lëkure
Regjimet e bukurisë që duhen ndjekur në varësi të lloji
Lexo
 
 
 
Buzë të bëra! Kur kalohet masa?
Mes fillerit, acidit hialuronik dhe ndërhyrje estetike.
Lexo
 
 
 
Maskë për flokë të fortë dhe të shëndetshëm !
Ky artikull mundësohet nga Maska për Fytyrë & Flokë.
Lexo
 
 
 
 
Festa e Halloween dhe domethënia e saj
Festa e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fs
Lexo
 
 
 
Rihapen disa universitete private
Qeveria tërhiqet nga vendimi i mëparshëm.
Lexo
 
 
 
Femrat përdhunoheshin, shiteshin dhe skllavëroheshin nga ISIS
E mbijetuara tregon tmerrin që shihnin femrat e rrëmbyera.
Lexo
 
 
 
Dasara Malltezi i përgjigjet Mero Bazes
Kur Mero i ngjitej në këpucë gjyshit tim!
Lexo
 
 
 
Supermbesa replikon Lorik Canën
Satira e gazetës Tema
Lexo
 
 
 
 
Vaktet e Bleona Qeretit
Çfarë nënkupton këngëtarja me foton në Instagram?
Lexo
 
 
 
Blendi Fevziu i rikthehet 'Enver Hoxhës'
Gati ribotimi i librit më të shitur në Shqipëri.
Lexo
 
 
 
Angelina Jolie bjonde 'By The Sea'
E ngushëllon Brad Pitt në Maltë.
Lexo
 
 
 
Vetëm Charlize Theron mund t'ja qëpë gojën Sean Penn-it
'Charlize është fuqi më vete'.
Lexo
 
 
 
J.Lo e abuzuar mendërisht, emocionalisht dhe verbalisht
Kujtimet e Jennifer Lopez në një libër autobiografik.
Lexo
 
 
 
 
 
 
Moda
Personal Style
Style Story
Fashion Obsessed
Style Guide
Niko Komani
Red Carpet
Metropolitan
Cover Story
Celebrity
MetroChic
Dalina@Anabel
Elira në botën e burrave!
Ditari i Sabinës
Fletore Kinemaje
Art & Libra
Muzika
CineMania & TV
High Tech
Shkencë
Anabel Dossier
Alcatraz
Bukuria
Make-Up
Flokët
Lëkura
Vip Vanity
Maska për fytyrë dhe flokë
Shëndeti
Health News
Shendeti i Gruas
Shendet i Pergjithshem
Fitness
Dieta
Receta te Shendetshme
Mendja
Vetebesimi
Marrëdhënie
Seks
Zona ime nga Balina Bodinaku
Historia Ime
Dating
Meshkujt
Ndarja
Martesa
Bashkejetesa
Style
Tendenca
Shtepia Ime
Beje Vete
Udhetim
Out and About
Kuzhina
Street Style
VIP style
Dasma
Nuse
Ide per Dasmen
Q&A
Gjinekologe
Dermatologe
Pediatre
Psikologe
 
ANABEL Na shkruaj në info[at]anabel.al Created by IMPULS