Home
 
 
 
Më shfaq një tjetër VIP
 
REKLAME
 
STATUSWALL
Enxhi Hasa
Enxhi Hasa - Gjimnazi Aleksander Moisiu
 
 
 
LAJMET E FUNDIT
Këngëtarēt shqiptarë nami në Azi!
E radhës është Miriam Cani. ...
2014-09-20 17:34:00
Shoqe dhe nepsqare
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu....
2014-09-20 17:17:00
Përdorime të uthullës përreth shtëpisë
Përzieni pak uthull me ujë dhe pastroni çdo cep të shtëpisë dhe......
2014-09-20 16:52:00
 
REKLAME
 
Dashi (21 Mars - 20 Prill)
 
Heshtje nga vajza ime 14-vjeçare
Pergjigjet Meri Dishnica, Psikologe
Jam nëna e një adoleshenteje! Vajza ime është 14 vjec, dikur kemi folur me shumë por tani ka heshtje totale, mendoj se ajo ka vendosur një mur...
 
REKLAME
 
 
 
 
The Broken Circle Breakdown
…(Mbase) filmi më i bukur i vitit 2013.
Lexo më shumë!
 
 
WATCH RIGHT NOW!
Lovers on the Sun- David Guetta ft. Sam Martin
Në vendin e dytë të European Top 40 renditet Lovers on The Sun.
 
ANABEL SUGJERON
   
Zara Flounce Dress With Zip Neck
Çmimi: 6,990 ALL
 
 
 
 
 
REKLAME
 
 
Murgesha ime e dashur
Shiko listën e plotë të historive!
 
 
 
REKLAME
 
   
 
Si të jetosh e lumtur si dashnorja e një burri të martuar
Lexo
 
REKLAME
 
VESHJA E DITES
De Lune
Bluze: Cheap Monday, Xhaketa: American Apparel, Pantallona: J brand, Sandalet: Sol Sana x Free People, Vëth: By Boe.
Vizito blogun!
 
 
REKLAME
 
SONDAZH ANABEL
CIlin televizion shqiptar ndiqni më shumë?
Top Channel
TV Klan
Vizion Plus
Tjetër
 
Blog of the Day
Sea of Shoes > Vizito faqen
 
 
 
 
5 mënyra për t'u dukur e mrekullueshme pa grim
Thjeshtë dhe bukur pa harxhuar orë të tëra para pasqyrë
Lexo
 
 
 
28 vajza që provojnë se ngjyrat e çmendura të flokëve i shkojnë të gjithave
Nëse doni pak frymëzim, para se t'i bëni flokët jeshile.
Lexo
 
 
 
7 arsye të çuditshme se pse keni të nxira në trup
Nuk mbani mend të jeni përplasur gjëkundi. Gjithësesi e
Lexo
 
 
 
Buzë të bëra! Kur kalohet masa?
Mes fillerit, acidit hialuronik dhe ndërhyrje estetike.
Lexo
 
 
 
Maskë për flokë të fortë dhe të shëndetshëm !
Ky artikull mundësohet nga Maska për Fytyrë & Flokë.
Lexo
 
 
 
 
Neser vjen në Tiranë Papa Francesku
Ja rrugët që do bllokohen dhe këshilla për qytetarët
Lexo
 
 
 
Pacienti në koma: Mjekët shqiptarë bëjnë 'selfie'
Ku iku respekti për pacientin?
Lexo
 
 
 
Nicole Kidman: "Të dua babi"
Aktorja i jep lamtumirën e fundit të atit mes lotëve
Lexo
 
 
 
Nga filmat porno në Hollywood
Ja aktorët që karrierën e kanë nisur duke bërë filma "
Lexo
 
 
 
Rozana Radi: Jam krenare që nuk ndjek Giorgio Armanin
Këngëtarja poston shkrime në Instagram.
Lexo
 
 
 
 
Këngëtarēt shqiptarë nami në Azi!
E radhës është Miriam Cani.
Lexo
 
 
 
Shoqe dhe nepsqare
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu.
Lexo
 
 
 
Zbardhen detajet e skandalit të helikopterëve të Zajminës
Flasin ish-sekretari i Ministrisë së Mbrojtjes dhe këngë
Lexo
 
 
 
Nusen e djalit të Jozefina Topallit e largojnë nga ekrani
Eva Murati nuk është kontaktuar më nga drejtuesit e 'Agon
Lexo
 
 
 
Florjan Binaj bëhet baba
E fejuara, Sadina lind vajzë.
Lexo
 
 
 
 
 
 
Moda
Personal Style
Style Story
Fashion Obsessed
Style Guide
Niko Komani
Red Carpet
Metropolitan
Cover Story
Celebrity
MetroChic
Dalina@Anabel
Elira në botën e burrave!
Ditari i Sabinës
Fletore Kinemaje
Art & Libra
Muzika
CineMania & TV
High Tech
Shkencë
Anabel Dossier
Alcatraz
Bukuria
Make-Up
Flokët
Lëkura
Vip Vanity
Maska për fytyrë dhe flokë
Shëndeti
Health News
Shendeti i Gruas
Shendet i Pergjithshem
Fitness
Dieta
Receta te Shendetshme
Mendja
Vetebesimi
Marrëdhënie
Seks
Zona ime nga Balina Bodinaku
Historia Ime
Dating
Meshkujt
Ndarja
Martesa
Bashkejetesa
Style
Tendenca
Shtepia Ime
Beje Vete
Udhetim
Out and About
Kuzhina
Street Style
VIP style
Dasma
Nuse
Ide per Dasmen
Q&A
Gjinekologe
Dermatologe
Pediatre
Psikologe
 
ANABEL Na shkruaj në info[at]anabel.al Created by IMPULS